Twój koszyk jest pusty!

Wspomaganie obronne Chicago Blackhawks i kiedy ma się pojawić

13/08/2017 0
Niebieska linia Chicago Blackhawks jest prawdopodobnie w najsłabszym stanie od pewnego czasu, co prowadzi do pytania, kiedy należy oczekiwać wsparcia
 
Gdy szef Chicago Blackhawks, Stan Bowman, wysłał obrońcę Niklasa Hjalmarssona do Arizony w czerwcu, natychmiast pojawiły się obawy o kondycję niebieskiej linii zespołu jako całości. Przecież Hjammer mniej lub bardziej służył jako obrońca nr 1 przez linię w sezonie 2016-17 Koszulki nhl Chicago Blackhawks, podczas gdy Duncan Keith i Brent Seabrook walczyli.
 
Obiecujący młodzik Connor Murphy został kupiony w tym handlu Hjammer i spodziewa się, że szybko spędzi w Chicago trzy minuty (zwłaszcza, że ​​grał na najwyższej parze z Coyotesem). Ale to nie zrobiło wiele, aby zmierzyć obawy przed 2017-18.
 
Widzisz, że obrona Blackhawksa wyglądałaby całkiem sporo, nawet jeśli Hjammer nadal był na liście. Musiałbyś mieć go - prawdopodobnie zranienia lub dwa z dala od poważnej zmiany ścieżki kariery - wraz ze starzeniem się i spowolnieniem Keitha i Seabrooka. To byłaby twoja pierwsza trójka. Zastąp Hjammerem Murphy'em, a to twoje pierwsze trzy.
 
Poza tym masz Michała Kempnego, który w zeszłym sezonie nie był w żaden sposób zaufany przez trenera Joela Quenneville. Masz też Gustawa Forslinga, który odbijał się od NHL i AHL w zeszłym sezonie i naprawdę mógłby mieć jakiś ciężar. Masz Michał Rozsival, który zadziwiająco nie wycofał się jeszcze. Masz Jana Rutty, która nie grała w hokeja w Ameryce Północnej. I masz Jordan Oesterle, który nigdy nie widział dłuższego czasu NHL.