Twój koszyk jest pusty!

Brad Marchand prowadzi Boston Bruins do zwycięstwa nad Claudem J

18/01/2018 0
W starciu z byłym głównym trenerem Claudem Julienem, Boston Bruinsowi udało się zdobyć dwa punkty na drodze - pokonując Montreal Canadiens, 4-3, w Bell Centre w sobotę wieczorem.
 
To był pierwszy mecz w Bostonie przeciwko Julienowi, który został zwolniony przez Bruins'a 7 lutego 2017 roku.
 
Po trzech konkurencyjnych okresach gry i dogrywce nie udało się ustalić zwycięzcy, Bruins zabił Montreal w strzelaninie, a Brad Marchand strzelił czwartą próbę Bostonu, aby zakończyć wygraną.
 
Marchand, Jake DeBrusk i David Krejci strzelili gola dla Bruinsów, którzy w sezonie wyrównali do 24-10-7 i mają 9-0-2 w ostatnich 11 pojedynkach. Tuukka Rask zatrzymał 26 z 28 strzałów w wygranej, a Charlie McAvoy dodał parę asyst.
 
Najpierw Montreal otworzył punktację, a Max Pacioretty zapalił lampę do trzeciego rzutu z rzędu - strzelając w krążek, który Rask zrzucił ze swojej deskorolki, aby uzyskać przewagę 1: 0.
 
Bostończycy przeciwstawili się power play o 17:40, a Patrice Bergeron wziął krążek po deskach i podał go Marchandowi przed bramkarzem z Montrealu, Carey Price. Marchand podniósł ofertę po Price za swoją 18 bramkę w sezonie.