Twój koszyk jest pusty!

Blackhawks mieszają jednostki power-play przed meczem Bluesa

18/10/2017 0
Jasne skazy podczas startu w The Blackhawks 4-1-1 to gra z mocą, która w pierwszych sześciu meczach pokonała 4 z 27.
 
Więc we wtorek we wtorek Hawks pracował nad grą, a trener Joel Quenneville zmieszał swoich pracowników na obu jednostkach.
 
W poprzednich grach jednostki play-play wyglądały inaczej niż kombinacje linii podczas gry 5 na 5. Na przykład Jonathan Toews i Patrick Kane znajdowali się na tym samym urządzeniu, ale podczas gry na 5 na 5, byłyby różne. Teraz, Quenneville będzie trzymał swoje dwie główne linie w nienaruszonym stanie na jednostki play-play. We wtorek odbyła się pierwsza linia Richarda Panika, Toewsa i Brandona Saada, którzy uzupełnili się z Alexem DeBrincatem i Duncanem Keithem. Drugą jednostką była druga linia Ryana Hartmana, Nicka Schmaltza i Kane'a, uzupełniona o Patrick Sharp i Brent Seabrook.
 
- Chcieliśmy zachować te linie - powiedział Quenneville. "Ostatni raz na siłę gra ktoś zawsze był tam właśnie. W ten sposób mamy grupy z linematesami, co było bardziej przyczyną (dla zmiany). Zobaczymy, czy to działa".
 
Quenneville powiedział, że jest w porządku z tym Bluzy hokejowe Chicago Blackhawks, że Hawksowie weszli do strefy ofensywnej podczas rozgrywki, ale chce zobaczyć więcej ruchu, gdy Hawksowie wejdą do strefy.
 
"Myślimy, że chciałbyś wygenerować pewne szanse na pośpiechu, ale gdy już znajdziesz się w strefie, nie zawsze są tam perfekcyjne gry" - powiedział Quenneville. "Mamy dużo ruchu w naszej grze na 5 na pięć. Nie pozostajecie nieruchome lub być przewidywalni.
 
"Czasami zbyt nieruchome może spowolnić."
 
Kero out: Z Schmaltz powraca z kontuzji środa, Quenneville ma kolejną decyzję w składzie na ręce, z kim siedzieć. Środek Tanner Kero wydaje się być dziwnym człowiekiem.
 
Kero przeskakiwał wokół linii, podczas gdy Schmaltz był na zewnątrz, a nawet trochę czasu z Kane'm i Hartmanem. Czwarta linia na wtorek była Lance Bouma na lewym skrzydle, Tommy Wingels w centrum i John Hayden po prawej stronie. Quenneville powiedział, że lubi mieć wszechstronne Wingels na środku.
 
"W zeszłym roku powiedział, że rozegrał wiele centów. Lubiliśmy to, co przyniósł", powiedział Quenneville. "(Kero) jest w porządku, jest przewidywalny" Wings "daje nam także trochę doświadczenia, dobra sytuacja."
 
Zarządzanie bramką: Quenneville powiedział, że Corey Crawford rozpocznie mecz w środowym meczu z Antonem Forsbergem, który prawdopodobnie zagra w czwartek mecz z Oilers. Quenneville powiedział, że może być kusząca grać Crawford cały czas, kiedy gra to dobrze, ale powiedział, że musi zachować długą perspektywę wytrzymałości Crawforda.