Twój koszyk jest pusty!

2017-18 Podgląd zespołu NHL: Arizona Coyotes

10/09/2017 0
BRIGHTON, Mass - Poziom dyskusji rozpoczął się od dyrektora generalnego Bruins, Don Sweeney i JP Barry, agenta Davida Pastrnaku w ostatnich dniach Bluzy hokejowe Arizona Coyotes, ale to nie brzmi jak piłka poruszała się w jednym kierunku, a tydzień otwarcie obozu treningowego.
 
Bruins zrobił kilka ofert, które przybyły na 6 milionów dolarów rocznie na długoterminową ofertę. Barry złożył propozycję Bruinsowi pod koniec ubiegłego tygodnia od ośmiu lat, co najmniej 8 milionów dolarów rocznie. Więc jest duża różnica między B a kluczem, 21-letnim ograniczonym wolnym agentem, który wygrał z 34 goli i 70 punktów w zeszłym sezonie.
 
"Stan rzeczy tam", powiedział Sweeney na początku obozu dla początkujących w czwartek rano. "JP i ja wciąż rozmawiamy, i będziemy nadal rozmawiać i znaleźć ofertę w pewnym momencie. Ale nie ma na tym czasu harmonogramu, a poza tym nie rozmawialiśmy na temat natury rozmów ".
 
Sweeney dodał, że nadal uważa, że ​​obie strony są zobowiązane do utrzymania na 88 miejscu w Bostonie na dłuższą metę. "Nigdy nie było żadnego odstępstwa od tego punktu widzenia, od organizacji lub od odtwarzacza, czy innych wskazówek w inny sposób. Musimy tylko znaleźć umowę, która działa.
 
Oczywiście jest jeszcze szansa, że ​​krótszy kontrakt na mostek stanie się szansą, jeśli obydwie strony po prostu nie zdołają zgodzić się na długoterminową umowę, ale nie ma wskazówek, które są pożądaną opcją dla gracza lub zespołu.
 
Wraz z rozpoczęciem obozu dla początkujących B, pilność zaczyna się nieco wyżej od obozu NHL na tydzień i Pastrnak spodziewał się być jednym z wielkich agresywnych katalizatorów na B's wraz z czołowym strzelcem Brad Marchandem. Bruinsów są jeszcze dwa tygodnie od 18 września otwierającego preseason przeciwko Montreal Canadiens w Quebec City. To będzie, gdy Pastrnak naprawdę zacznie spadać za kolegami z drużyny, jeśli obydwie strony nie bluzy hokejowe będą w stanie wymierzyć czegoś w ciągu najbliższych 10 dni.